All Fixtures

11:00 am
ESCA Division 1
Roseburn (grass)

MDAFS vs Heriots 2

11:00 am
ESCA Division 3
Bailliefields

Westquarter & Redding vs MDAFS 2

11:00 am
ESCA Division 5
Winterfield Park

Dunbar vs MDAFS 3

11:00 am
ESCA Development League
Roseburn (artificial)

MDAFS 4 vs Musselburgh 3

11:00 am
ESCA Division 1
The Arns

Clackmannan Co vs MDAFS

11:00 am
ESCA Division 3
Roseburn (grass)

MDAFS 2 vs Glenrothes 2

11:00 am
ESCA Division 5
Roseburn (artificial)

MDAFS 3 vs Carlton 4

11:00 am
ESCA Development League
Roseburn (artificial)

MDAFS 4 vs Gala 2

11:00 am
ESCA Division 1
Inch Park (grass)

Edinburgh South vs MDAFS

11:00 am
ESCA Division 3
Meadowmill (grass)

Tranent vs MDAFS 2

11:00 am
ESCA Division 5
Whitestone Park

Peebles County vs MDAFS 3

11:00 am
ESCA Division 1
Newfield (grass)

Edinburgh Accies vs MDAFS

11:00 am
ESCA Division 3
Roseburn (grass)

MDAFS 2 vs Haddington

11:00 am
ESCA Division 5
Roseburn (artificial)

MDAFS 3 vs Kirk Brae 2

11:00 am
ESCA Development League
Inverleith (artificial)

SMRH 5 vs MDAFS 4

11:00 am
ESCA Division 1
Roseburn (grass)

MDAFS vs RHC 2

11:00 am
ESCA Division 3
Campbell Park

Edinburgh CC 2 vs MDAFS 2

11:00 am
ESCA Division 5
Inverleith Park (grass)

OCCC vs MDAFS 3

6:00 pm
Friendlies
Roseburn

MDAFS XI vs Scottish Widows

11:00 am
ESCA Division 1
Roseburn (grass)

MDAFS vs Linlithgow

11:00 am
ESCA Division 3
Boghall

Linlithgow 2 vs MDAFS 2

11:00 am
ESCA Division 5
Roseburn (artificial)

MDAFS 3 vs Watsonians 3

11:00 am
ESCA Division 1
Double Hedges

Kirk Brae vs MDAFS

11:00 am
ESCA Division 3
Roseburn (grass)

MDAFS 2 vs Marchmont 2

11:00 am
ESCA Division 5
Melrose

Melrose vs MDAFS 3

11:00 am
ESCA Development League
Meadowmill (artificial)

Tranent 3 vs MDAFS 4

11:00 am
ESCA Division 1
Roseburn (grass)

MDAFS vs Watsonians 2

11:00 am
ESCA Division 3
Philiphaugh

Selkirk vs MDAFS 2

11:00 am
ESCA Division 5
Roseburn (artificial)

MDAFS 3 vs Preston Village

11:00 am
ESCA Development League
Turpie & Co Sports Ground

Livingston 3 vs MDAFS 4

6:00 pm
Friendlies
Roseburn

MDAFS XI vs BOTS

11:00 am
ESCA Division 3
Roseburn (grass)

MDAFS 2 vs Boroughmuir

1:00 pm
ESCA Division 1
Lewisvale Park

Musselburgh vs MDAFS

1:00 pm
ESCA Division 5
East Drive

Largo 2 vs MDAFS 3

6:00 pm
Friendlies
Newfield

MDAFS XI vs Woodcutters CC